День при владі

SambirWZ
103

День при владі

На Самбірщині депутати не хотіли дослухати звіт Петра Германа, який може востаннє виступав у такій поважній іпостасі – керівника цілого району

Минулої п’ятниці представники органів місцевого самоврядування влаштували собі професійне свято. Це ті люди, які працюють в радах, яких народ обрав депутатами…

У Старому Самборі, приміром, голова райради Тетяна Терлецька запросила покерувати у своєму кабінеті протягом дня переможницю престижного конкурсу ученицю першої школи Анну Коциловську . Нову та одноденну очільницю «білого дому» ознайомили з роботою виконавчого апарату ради.

А на Самбірщині уже традиційно зібрали бюджетну сесію. Але розпочали з приємного – вручення нагород. Почесними грамотами обласної ради нагороджені депутати Тарас Струк, Ігор Терещенко, юрист райради Олександр Смородінов, заступник керівника відділу культури Галина Ковалів. Відзнаки того дня отримали і працівники райдержадміністрації, хоча це був не їхній празник, але, за словами голови райради Віталія Кімака, це ті люди, на яких влада тримається. Мав на увазі Тетяну Курман, Руслану Ревть, Галину Міньків. Ольгу Парпієву та керівника Центру зайнятості Івана Тимціва. А потім був концерт за участі Марти Мицько, Валерія Шафети та Заслуженого артиста України зі Старосамбірщини Володимира Коциловського. А вже після того обранці поринули у буденний світ сесійного життя.

Зокрема, перший заступник голови РДА Петро Герман почав читати звіт про виконання делегованих повноважень. Такі звіти слухають щоразу наприкінці року, називають купу цифр і фактів, але депутати чомусь не люблять це слухати. Президія двічі пробувала зупинити Петра Михайловича, мовляв, давайте відразу до запитань-відповідей, але пан Герман настирливо дочитав усе до кінця. Ну, насправді, він чи не вперше звітує у такій іпостасі, а йому не дають довершити… Невдовзі має прийти новий керівник РДА і Петру Михайловичу більше не нададуть такого поважного слова. Процес запитань і відповідей врятував хіба Юрій Василенко, якого чомусь давно не було на сесіях, і підготував одразу три проблеми. Куди діватися вивільненим з РДА працівникам у зв’язку зі скороченням штатів? Петро Герман заговорив про «біржу праці» та якісь нові і не зовсім зрозумілі «посади» «кар’єрних радників». Друге питання: що чув пан Герман з приводу приватизації Воютицького спиртзаовду? Пан Герман не чув нічого, зрештою, і для нас це стало дивною новиною. І нарешті, Юрій Юрійович поцікавився, якими будуть конфігурації майбутніх ОТГ? Знову ж таки, товариство нічого нового не почуло, а Самбірщина у Перспективному плані поділена на три частинки – Самбірську, Новокалинівську та Рудківську. А яким насправді буде поділ, наразі сказати важко.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити