День Самбора: від «Побійтесь Бога» – до «Не можна жити лише втратами»

SambirWZ
81

День Самбора: від «Побійтесь Бога» – до «Не можна жити лише втратами»

Минулих вихідних Самбір бавився, відзначаючи день свого народження. Треба сказати, що ці свята уже багато років поспіль у нас вдаються. У всякому випадку, кожен, хто шукає розваг, пригод, насолод – знаходить… І для старих, і для малих є все, що треба для відчуття свята. Звичайно, організувати усе це непросто, але раз у році влада уміє і себе показати, і інших забавити.

МИ НЕ будемо нині описувати численні заходи, бо і так не зможемо переказати усіх емоцій, а тому обрали інший шлях, значно легший, але цікавіший. Просто влізли у соціальні мережі і почитали відгуки. Самбір є Самбір і неодмінно знайшлися ті, яким дуже сподобалося, і ті, які шукали і знайшли «шкварки». Ось найбільш типові міркування:

«Те, що ми, українці, вміємо святкувати, відомо. Навіть не «кругла» дата в міста, але питання – для чого? Та ще й із залученням закордонних гостей. Вони щось інвестували, чи мають такий намір для розвитку міста? Бо показові виступи вже набридли. Цікаво, який “бюджет” святкування? Чи можна було щось корисне зробити для мешканців за ці кошти?»

«Не все за гроші продається, не все за гроші купується»

«Ок. На вулиці Кобільника «не за гроші» попрошу ремонту».

«Все як в кращих радянських традиціях: урочистості з нагоди, святкові зібрання, виголошення подяк… Самбір – місто благополуччя, ЕДЕМ… І нема ні війни, ні пенсіонерів біля сміттєвих баків. А в Європі не так, вже давно не так…Я там жив».

«Та по факту «дир в кишені» Самбора багато: в дороги, і ремонт будинків, і сміття, і прибудинкові території та багато іншого, але ще є щось духовне в людей. З розумінням ставлюся до Вашої думки, прошу зрозуміти і мене.»

«Люди, що робите! Через день везуть в домовинах наших ДОРОГИХ ЗАХИСНИКІВ для того, щоб ви такі гуляння влаштовували! ПОБІЙТЕСЯ БОГА!»

«Не можна жити лише втратами, треба пам’ятати і про здобутки та бути вдячними тим, завдяки кому ми маємо можливість святкувати».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити