Депутати поділилися своїми грішми з важко хворими виборцями

SambirWZ
204

Депутати поділилися своїми грішми з важко хворими виборцями

Депутати Самбірської районної ради спрямували 100 тисяч гривень на виконання Постанови Кабміну «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

Отож, для окремих категорій (в тому числі і учасників АТО), яких обслуговує КЗ Самбірський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, будуть безкоштовно надавати медикаменти для лікування певних захворювань, та наркотичні препарати для онкохворих. Необхідно звернутися до сімейного лікаря чи лікаря-педіатра за рецептом і зареєструвати його в Центрі первинної медико-санітарної допомоги в «білому домі». Районна рада сподівається, що такі ж рішення для своїх хворих приймуть і об’єднані громади. Коментуючи подію, голова райради Віталій Кімак зазначив, що ці гроші знайшлися у районному бюджеті тому, що трохи зменшили депутатський фонд, з якого надавали поміч бідним. Хоча, поруч з тим, кожен обранець на нагальні потреби виборців на рік має 5 тисяч гривень. Гроші, якими депутати поділилися з фондом для важко хворих, будуть адресні і, здається, принесуть більше користі людям. Адже роками складається ситуація, що певні особи проторували стежки до депутатів, вважаючи себе бідаками, і беруть поміч.

За наполягання начмеда Самбірської ЦРЛ і депутата райради Богдана Марчука, обранці виділили 100 тисяч гривень на невідкладну медичну допомогу, яка має бути у санпропускнику та в реанімації.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар