Деревина без чіпів? Значить крадії почуваються безкарно

SambirWZ
51

Деревина без чіпів? Значить крадії почуваються безкарно

Ми не раз писали про те, що ліс будуть красти до того часу, поки винуватці не сядуть до цюпи. Суди і штрафи – тільки стимул тирити далі, бо штрафи треба повертати.

ЧИСЛЕННІ наради з приводу того, що робити з незаконними порубками, видаються профілактикою заради профілактики та видимістю, що влада начебто щось робить. Насправді, усе виглядає якоюсь круговою порукою, у якій кожному якась трісочка перепадає…

Інакшого вступу до цієї замітки годі придумати, бо як пояснити той факт, що минулого тижня у Стрілках працівники правоохоронних органів зафіксували автівки з деревиною та затримали водіїв. Поліція планує відкрити кримінальне провадження з цього приводу, інформують правоохоронці, а нас дивує, що вони лиш планують у той час, коли сумнівів взагалі не мало б бути… Про крадіїв лісу повідомили місцеві мешканці, які помітили на виїзді з лісу два лісовози і вантажівку з товаром. Селяни зробили спробу зупинити транспорт для перевірки документів на дрова, але водій фури швидко зник з місця події через аварійний міст, тож затримати вдалося лише водіїв лісовозів.

Вони відмовилися надавати будь-яку документацію, а при огляді вантажу не виявили спеціальних чіпів, які могли б розповісти про походження лісоматеріалів.

Минулого тижня приблизно такий же скандал виник і на території Торчиновицької сільради. Там, як пишуть соціальні мережі, лісовоз котився по чужих присадибах. Це теж нахабство, скажемо вам…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити