Дерево зрізали, але не те…

SambirWZ
229

Дерево зрізали, але не те…

Коли збираються депутати Самбірської міської ради нинішньої каденції, часу для розминок чомусь нема – відразу беруться за порядок денний, хоча у обранців може накопичуватися немало проблем виборців.

Традицію поміняла Любов Мосійчук і розповіла, що мешканці вулиці Олени Пчілки давно стурбовані тим, що їхній закуток не освітлюється. Закуток, до слова, специфічнийпоруч пустир колишнього єврейського цвинтаря, ходять всілякі підозрілі особи, як от пияки, наркомани, а може навіть і маньякиЛюбов Миколаївна розповіла, що ще у першому кварталі 2013 року людям обіцяли там світло, але час минув і темрява не відступила.

Тема темних вулиць розхвилювала і депутатку Лілю Гейник. На її окрузі живе 42-річний інвалід. Біля його будинку був ліхтар і, якщо ми правильно збагнули, господар сам його вмикав і вимикав. Коли за європейські гроші у місті почали реконструкцію вуличного освітлення, той ліхтар чоловікові зняли, а інший не поставили, бо, кажуть, не положено. Пані Ліля ніяк не може добитися правди в СКПОбєднане“. Після виступу депутатки на сесії комунальники зняли проблемуМіж іншим, до цього підприємства у обраниці є ще кілька претензій. Зясувалося, що вона одного разу домогалася, аби зрізали аварійне дерево на вулиці Шевченка, 19, але майстри щось там сплутали і зрізали дерево на вулиці Сонячнійкуди їм легше було підїхати.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар