Де стоятиме пам’ятник загиблим воїнам АТО?

SambirWZ
73

Де стоятиме пам’ятник загиблим воїнам АТО?

Ми писали не так давно про те, що у Старому Самборі воїни АТО ініціюють пам’ятник загиблим побратимам, а тому міська рада ініціює громадські слухання. 

НАМ здавалося, що на таку подію мало б відгукнутися більше, ніж два десятки людей. Хоча, не виключено, прийшли справді зацікавлені люди, й для гірського райцентру така кількість небайдужих може бути достатньою. 

На слуханнях виступив Руслан Пукшин, голова громадської організації «Учасники АТО Старосамбірщини», який запропонував місце встановлення нового монумента біля пам’ятника С.Бандері на пл. Ринок та повідомив, що ініціатива пошанування належить сім’ям загиблих в АТО військових, родаків зі Старосамбірщини… Поруч з тим, спікери висловили і інші думки, на які кожен має право. Слухання «намалювали» певні місця, а ми розповідаємо про них, щоб громада визначилася остаточно. Мова йде і про місце біля могили Героя України Богдана Сольчаника, сквер біля універмагу, сквер біля будівлі казначейства, на вул. Дністрова (територія плацу колишньої військової частини), площа Героїв Небесної Сотні біля будинку РДА.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар