Десята школа в Самборі стала першою – за підсумками ЗНО

SambirWZ
110

Десята школа в Самборі стала першою – за підсумками ЗНО

Не секрет, що школи нині порівнюють за якістю знань, які педагоги вкладають у голови дітям. Останніми роками таким показником стають результати Зовнішнього незалежного оцінювання. Рахують бали, які випускники набрали, і визначають кращих.

Інформаційний освітній ресурс “Освіта.ua” склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

Нам приємно повідомити, що найліпший результат в Самборі цьогоріч показала СШ №10. Для директорки Любові Мосійчук це стало приємною несподіванкою. На рівні області – 18-й результат. Далі місця в обласному рейтингу розмістилися так: Самбірська гімназія – 21 місце, Рудківська школа – 22, Самбірська СШ №4 – 36, Старосамбірська СШ №1 – 47, Ралівська школа – 50, Нижанковицька – 84, Старосільська – 95, Ваньовицька – 96. Далі за сотню вже не йшли.

Ми поділяємо радість педагогічних колективів, але заради об’єктивності треба визнати й інше: нинішні випускники шкіл, аби успішно скласти ЗНО, вдаються до послуг репетиторів – зрештою, це є праця тих же педагогів, але уже поза школою і, мабуть, за гроші. Тому високі показники знань дітей – це і батьківська кишеня.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар