Десятки кримінальних епізодів, «герої» яких характеризуються позитивно…

SambirWZ
172

Десятки кримінальних епізодів, «герої» яких характеризуються позитивно…

У цій кримінальній історії дві дійові особи і дуже багато ситуацій. Молодики йшли на справу чи вкупі, чи то окремо. Випадки, про які йде мова, стали до певної міри сенсаціями, бо завдали багато клопотів. Один з «героїв» раніше судимий, інший – ще ні. Отож, починаємо…

У НІЧ на 7 липня 2017 року молодик опинився на території Самбірського професійно-технічного училища-інтернату професійної реабілітації учнів-інвалідів на вул. Василя Стуса. Зламав навісний замок в гаражне приміщення і вкрав електрозварювальний апарат вартістю 2000 грн., електричну дриль вартістю 1700 грн. та шуруповерт за 680 грн. Наприкінці липня у поле зору потрапило незачинене вікно на першому поверсі незавершеного будівництва на вул. Руданського – там зник стабілізатор електричної напруги вартістю 600 грн., пара лиж із чохлом вартістю 1250 грн. та пара лижних чобіт вартістю 850 грн. В середині жовтня того ж року негідник уночі на вул. Козацькій, 4 проник у гаражне приміщення, щоб потягнути набір головок до ключів вартістю 650 грн., електродриль вартістю 720 грн., болгарку за 810 грн. та строборіз вартістю 1000 грн. На початку листопада ввечері на вул. С.Бандери неподалік будинку №39 вліз у гараж – і знову пропали електродриль вартістю 720 грн. та будівельний міксер за 2700 грн. Приблизно у той же час «бомбанув» у змові з іншою особою будинок на вул. Шевченка. У господарів пропали три титанові диски вартістю 3800 грн. кожен із зимовими шинами до автомобіля вартістю 800 грн. кожна.

20 листопада 2017 року пізно в вночі за попередньою змовоюз приятелем проник у кіоск на роздоріжжі вулиць Шухевича та С. Крушельницької, знявши скло вітрини, а через металеві грати забрали карти гральні, халву, стакани одноразові, папір туалетний, вафлі, «Снікерс», печиво «Марія», сік «Садочок», олію, «Кока-Колу» і інший дріб’язок…

В останній день листопада зловмисник, розбивши вікно, навідався в нежитлове приміщення на вул. Козацька, 4, де є друкарня та місцеві редакції. Пропали гроші, оргтехніка. Згодом у кримінальній історії були складське приміщення на вул. Карпенка Карого і вкрадена бензопила. На вул. Чорновола біля будинку № 37 розбили вікно в автомобілі і вкрали всілякого дріб’язку на суму 5430 грн. З будинку №37 на Чорновола зникли два велосипеди. Потім була дитяча лікарня і розбиті 14 дверей, які ведуть у робочі кабінети, 2 пластикові вікна і склопакет до пластикових дверей, викрадав деякі речі. За якийсь короткий час – доросла поліклініка і потовчені ногами 16 дверей та крадена приватна техніка. Уже у січні 2018-го, окрилений попередніми успіхами, чолов’яга лазив у сьому школу і теж вивалював двері, погосподарював і у будівлі восьмої одинадцятирічки, виламуючи двері.

Останній день січня – гараж на вул. Неціла і свіжа пожива: запчастини до «Москвича» на загальну суму 5 720 грн. Згодом – магазин на Грушевського і вкрадена готівка – 1250 гривень, припаркований на вул. Купилевій автомобіль та вкрадена акумуляторна батарея. У період з 10 травня по 16-те у Задністрі проник в підсобне приміщення, потягнувши електроінструменти. Такі ж інструменти зникли з гаража на вул. Стуса. З гаража на вул. Стебельського зникло рибальське причандалля, з вул. Стебельського – велосипед.

Обираючи міру покарання обвинуваченому, суд «оцінив» – раніше судимий скоїв невеликої тяжкості, середньої тяжкості та тяжкі злочини, але за місцем проживання характеризується позитивно, має на утриманні двох малолітніх дітей, майно частково повернув і розкаявся.

Інший фігурант справи – раніше не судимий, за місцем проживання характеризується позитивно, майно частково повернув потерпілим. І так само щиро розкаявся та й потерпілі просили не карати суворо. Тому так само – випробувальний термін… Феміда зобов’язала обвинувачених повернути чи компенсувати вартість вкраденого… Ось так поблажливо і закінчилася кримінальна історія, головні “герої” якої так довго тероризували самбірян.

Лілія ШИМКО, прокурор Самбірської місцевої прокуратури.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар