Джипи сорому не ймуть і газет не читають

SambirWZ
78

Джипи сорому не ймуть і газет не читають

Під час робочої зустрічі зі Самбірським міським головою колеги-журналісти, зважаючи на серйозніші проблеми, комунального життя міста чомусь не торкалися – ну, якось незручно було у Юрія Гамара питати  про ремонт доріг чи тротуарів… Хоча делікатно розпочали, мовляв, всі керівники комунальних служб вам чемно доповідають про виконане, але де воно?

Юрій Гамар ствердив, що почасти так і відбувається, бо коли просить комунальних лідерів назвати конкретні адреси, де, наприклад, відремонтовані дитячі майданчики, то з відповідями сутужно. Хоча водночас зазначив, що половина майданчиків готові до літнього відпочинку малечі… А “Високий Замок” і свого додав: знамениті східці “біля базару” понівечені, плитка валяється, бордюри не стоять, а лежать. Ми радили відремонтувати, щоб хтось бордюр у “портфель” не запхав. Юрій Петрович відповів, що, за його оперативними даними, то якийсь джип випробовував не то сходи, не то колеса. Поліція вже знає, провадить розслідування, зокрема, мають вивчати записи камер відеоспостереження. Попросив закликати господарів джипів до совісті, але маємо підозру, що господарі джипів газет не читають. Потім Юрій Петрович похвалив і себе, бо в центрі міста зупинив одного лихача, обіцяв йому дзвінок в поліцію, але молодик відпросився, мовляв, більше так не буде… Депутат міськради Юрій Лешкович організував ремонт східців.

Та недовгою була радість. Вночі хтось понищив значно більшу кількість сходинок (на фото). Мабуть, тим же “макаром” – випробовували автівку на міцність і добиралися східцями до ратуші. Ми вранці зателефонували до того ж таки Юрія Лешковича і повідомили йому печальну новину – усі попередні старання водії-лихачі понівечили. Юрій Іванович, оглянувши нічні розваги невідомих, лиш сказав: “Поліція працює…” Того ж таки дня нам стало відомо, що власника джипа на польських номерах, який долав вершини, вирахували. Поліцейські знають, про кого йде мова, залишилося мало – притягнути до відповідальності. І не якоїсь там типу штраф за хуліганство, а  відчутної.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар