Директорка-депутатка попросить у Юрія Гамара адресу своєї ялтинської квартири

SambirWZ
163

Директорка-депутатка попросить у Юрія Гамара адресу своєї ялтинської квартири

У п’ятницю, якраз перед початком Великого Посту, в Народному домі Самбора зібрався гурт людей. За яким принципом вони туди приходили, одному Богові та Юрію Гамару відомо. Були представники депутатського корпусу, треба думати, з лояльних до влади, були воїни АТО, окремі активісти.

І  невідомо навіщо пішов туди один з відомих самбірських блогерів, який останнім часом дошкульно аналізує діяльність ратуші. Так ось, як тільки Юрій Петрович увійшов до зали, то один на один запитав у нього, що він тут робить, а потім порадив помити руки перед тим, як сюди заходити… Блогер загнівався на таке зухвальство, бо насправді руки миє постійно, і пішов геть. А ми собі подумали, що коли ті руки “розгрібають г-мно” в Самборі, то може й справді нечисті? Виступ самого мера, як нам розповіли потім слухачі, майже нічим не відрізнявся від багатьох попередніх, хоча трохи раніше ми думали про те, що довкола ратуші відвертих скандалів поменшало. Ач, ні. Мерська риторика, якщо підсумувати, зводилася до того, що усі довкруж погані і не дають йому танцювати, перепрошую, працювати. Дісталося традиційно опозиціонерам, які чомусь вирішили мати право на іншу точку зору, ніж міський голова та його близьке оточення. Але ми б не звернули на це уваги – чим горнець накипів…, якби не одна політична пікантність. Юрій Петрович відверто “наїхав” на депутата Володимира Мурайка, прізвище якого “висить” на сайті міськради у проекті рішення про обрання його секретарем міськради. Тобто, якщо раніше Юрій Петрович говорив, що не зімліє від будь-якого прізвища запропонованого депутатами у секретарі, то у п’ятницю уже кинув конкретний посил, мовляв, того чоловіка у секретарі за нинішньої верхівки влади обирати не можна. Маємо підозру, що сесія, коли визначатимуться з секретарем, буде гарячою – прийде народ, якого влада сама ж запросить. Зрештою, гарячою буде і сесія 7 березня, бо, наскільки нам відомо, частина депутатів розізлилася на мера…

І для розрядки. Щоб відійти від серйозної теми, повідомимо: мер настільки захопився критикою неугодних, що його занесло на відвертості: одна директорка-депутатка має квартиру в Ялті. Жіночка, як ми потім з’ясували, була в захопленні від новини про те, наскільки вона “багата”. Адже жоден з місцевих олігархів не може похвалитися нерухомістю у сонячному, нехай і тимчасово окупованому, краю… Залишилося їй уточнити у Юрія Петровича ялтинську адресу своєї квартири.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар