Дитячий ляпас дорослій владі

SambirWZ
181

Дитячий ляпас дорослій владі

Є така передача в телевізорі «Цієї миті рік потому». Це, щоб ви знали, приходять люди, які ставлять перед собою немислимі завдання і через рік домагаються успіху, або ні…

СВОЄ неймовірне завдання придумали 15-річні школярки з Хирова Андріана Савчин та Зоряна Цвєткова – очистити місто від семи самовільних смітників. 5 тисяч мешканців навчилися кидати непотреб у лісосмугах, на березі річки, на стадіоні. Дівчата готували якусь екологічну доповідь і глянули на своє місто очима природолюбів. Жахнулися! Більше того, провели опитування серед своїх і дійшли висновку, що нарід у Хирові дуже переймається сміттєвою темою. У влади, як відомо, грошей нема, тому напекли печива, продали, купили знаряддя і взялися до роботи… Через рік дівчата з’явилися у цій же студії у футболках «Вивезли 20 тонн сміття». Похвалилися тим, що пацани-однокласники виготовили дерев’яні контейнери, аби сміття на вулиці не кидав ніхто. Одне слово, юні хирівчанки домоглися успіху і показали це усій Україні.

З одного боку, дуже приємно, що росте небайдужа молодь, бо, ліквідувавши старі смітники, самі уже будь-де не смітитимуть. А з другого – якось соромно стало за місцевих владоможців, яких діти вчать очищати місто від непотребу. Такий собі ляпас.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар