Дитячий майданчик з однієї частини площі Ринок перенесуть на іншу, а на ямки складають дефектні акти

SambirWZ
150

Дитячий майданчик з однієї частини площі Ринок перенесуть на іншу, а на ямки складають дефектні акти

Перед групою депутатів міський голова Самбора Юрій Гамар обурювався тим, що дехто сказав правду: попередній мер Тарас Копиляк розпочав проект з реконструкції вуличного освітлення, а нинішній продовжив. Хоча обурення за якусь хвилю минуло і господар ратуші додав: проекти були, є і будуть, вони мають бути втілені в життя без прізвищ політичних фігур. Ми подумки зааплодували, але потім вирішили, що завчасу, бо Юрій Петрович згадав дитячий майданчик, який, за його словами, поспіхом облаштовував попередній мер перед виборами…

Мені важко твердити, що майданчик був передвиборчим піаром Тараса Васильовича, адже якщо місто мало ці дитячі споруди, то їх треба було десь встановити. Попервах, знаю достеменно, намір розмістити їх був з іншого боку ратуші – неподалік колишнього газетного кіоску, де позаминулого тижня зрізали три сосни. Але пану Копиляку ця частина площі Ринок не надто подобалася, бо її вже роками облюбували випивохи, які чомусь саме з того боку площі Ринок гуртуються, п’ють, відпочивають на лавочках і навіть (о, жах!) справляють малу нужду. Тому майданчик розмістили біля готелю.

Юрій Гамар ще коли не був мером, а громадським діячем, не схвалював це місце. Тепер, коли сам став господарем ратуші, то вважає, що це центральне ядро міста (вхід в ратушу), а тому майданчик треба перенести кудись туди, де сосни стояли… За його словами, непродуманим  був і той момент, що діточки з батьками затоптали травичку і малята тепер гойдаються у болоті. За задумом, на нове місце під майданчиком встелять гумове покриття. Я не можу говорити про те, на скільки ця проблема є важливою та актуальною для міста нині, але маю підозру, що коли майданчик будуть переносити з одного боку площі Ринок на інший, то нарід може подумати, що владі більше нічим займатися. А може і не подумати… Тієї ж таки зустрічі з групою депутатів мер сказав, що йому смердить все те, що пов’язано з попередником… Думаємо собі, якщо засмердів майданчик, то можуть засмердіти і сотні квадратних метрів бруківки, яку за Копиляка стелили, і пам’ятники, які встановлювали, і дороги, які ремонтували… Логічним доповненням теми стало справді серйозне питання: пригріло квітневе сонечко, а майстри в інших містах, за словами Василя Спаньчака, у Моршині, Стрию, вийшли на дороги латати ямки. Судячи з відповіді мера, в Самборі наразі “калькують” ямки, складаючи дефектні акти. Коли візьмуться до роботи, не сказав. Ми навіть не знаємо, як тепер буде. Торік ремонти ямок пильнував депутат  Ярослав Кузьмяк, тепер у нього з мером побиті банячки… Микола Кічурка додав до дорожньої теми вулицю Шашкевича, яка, за його словами, на плавунах і вже прогинається. Треба підсипати… А ще, як з’ясувалося, у нас на деяких будинках, навіть у часі декомунізації, висять таблички “Фрунзе”, “Терешкова”, “Комарова”. Юрій Петрович, дізнавшись, що це на приватних оселях, допустив, що там живуть патріоти і таблички поміняють.

І все ж, у суботу Самбір почав ремонтувати вулиці – слава Богу.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар