Для «лікування» паводкових «ран» Старосамбірщина отримала 3,5 мільйона гривень. Куди їх скерують?

SambirWZ
238

Для «лікування» паводкових «ран» Старосамбірщина отримала 3,5 мільйона гривень. Куди їх скерують?

Старосамбірщина пройшла випробування черговим паводком. Залишилося немало проблем, які називаються «ліквідація наслідків стихії».

Минулого тижня з’явилося офіційне повідомлення з цього приводу: «Результатом спільних зусиль керівництва Старосамбірської районної державної адміністрації та Львівської обласної державної адміністрації стало виділення урядом коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року. Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації М.Козицького від 17 липня 2020 року «Про розподіл коштів резервного фонду державного бюджету», прийнятому відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 №811-р, Старосамбірській райдержадміністрації виділено 3535832 грн. Окрім цього, очільник області виділив 3000 л пально-мастильних матеріалів з регіонального резерву матеріально-технічних ресурсів, для подолання наслідків надзвичайної ситуації на території району.

Чи достатньо 3,5 мільйона гривень для того, аби «зализати усі рани», не знаємо, зате знаємо, куди ці гроші підуть. Керівник відділу з надзвичайних ситуацій Старосамбірскої РДА Андрій Яворський розповів «Високому Замку», куди скерують кошти. Так ось, Великосушицька сільрада отримає кошти на ремонт моста, Волянська – на два мости, Добромильська міська рада – на міст та одну вулицю, Княжпільська – на 1 вулицю, Солянуватська – на одну вулицю і один міст, Старосільська – на три вулиці, Стрілківська – на 1 вулицю, Тернавська – на 3 вулиці в трьох селах. Ми перепитали у пана Андрія, яку суму передбачили районні урядники для помочі мешканцям, обійстя яких потерпіли від паводку, і почули у відповідь, що 300 тисяч. Знову ж таки, не знаємо, чи ці гривні покриють усі збитки, але є те, що є.

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити