Дмитра Єдинака похвалили і визнали його роботу… незадовільною

SambirWZ
231

Дмитра Єдинака похвалили і визнали його роботу… незадовільною

Сесія Старосамбірської районної ради, спіткнувшись минулого разу на лісових пеньках, продовжила свою роботу минулої п’ятниці. Здавалося, після усього, що ми почули ще тоді, більше нічого буде сказати про роботу “Галсільлісу”. Ач, ні. З’явилося ще немало міркувань, тон яким задав виконувач обов’язки директора Дмитро Єдинак. Прийшов і колектив усім складом, який, до слова, день перед тим уже збирався і вислухав звіт свого керівника.

Коротко повторив його пан Єдинак і перед депутатами, зазначивши, що йому не соромно ні за один день, який провів при кермі підприємством, що погасив уже майже два мільйони попередніх боргів, що люди стали отримувати зарплату, що йдуть всі поточні обов’язкові відрахування, що в колективі працюють хороші порядні люди, а після того просто вийшов із залу – мабуть, ображений на депутатів. Як підмітив потім хтось: вийшов зі сльозами на очах… Хоча перед тим ствердив, що рішення про погану роботу його колективу буде на совісті депутатів. Совість депутатів заговорила і більшість з них хвалили пана Дмитра. Знову говорили про те, що треба міняти систему, а не керівника, бо від цього нічого не зміниться, нарікали самі на себе, що не часто обранці районні як засновники підприємства на 49 відсотків, слухали звіт своїх лісівників. Дошукувалися до істини: хто “замовив” це питання, більше того, хтось допустив міркування, начебто це не стільки боротьба за грамотне використання лісу, скільки боротьба двох кланів. Щоправда, автор думки про два клани Мирон Пацай не сказав, кого має на увазі, хоча це було б дуже цікавим. Мирону Дмитровичу дісталося від Михайла Гагаловича, який захистив місцеву організацію Руху, бо і раніше, і цього разу пан Пацай дозволяв собі певні нападки. Михайло Гагалович сказав, що треба подавати на Пацая до суду. Пацай, як потім з’ясувалося, згідний судитися… Ну, десь в такому дусі і тривало обговорення, у якому, здається, вже забули про Єдинака…

А потім було голосування. Більшістю голосів обранці визнали роботу Старосамбірського “Галсільлісу” та його матері – Львівського “Галсільлісу”, незадовільною. Що це може означати? Це може означати, що після такого вердикту львівські можуть відправити Дмитра Єдинака у відставку, а можуть – і ні. Це може означати, що у владних коридорах задумали створювати своє районне підприємство, яке б не залежало від Львова – такий собі “суверенітет” або “сепаратизм” – кому як подобається. В районі міркують, що Львів нам нічим не допомагає, а тільки своїми вказівками спустошує наші ліси… У яке русло піде лісова тема, нам важко прогнозувати – будемо тримати вас у курсі справи.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар