Дмитришин вляпався у скандал з перешкоджанням роботі журналістки

SambirWZ
175

Дмитришин вляпався у скандал з перешкоджанням роботі журналістки

В Дублянській лікарні завідувач наркологічного відділення Любомир Дмитришин перешкоджав роботі журналістки та редакторки видання “Медіа Дрогобиччина” Марії Кульчицькій – таке сенсаційне повідомлення розповсюдив Інститут масової інформації.

Як зазначає сайт, Марія Кульчицька, до речі, жителька Дублян, повідомила, що вона як журналіст хотіла фіксувати перемовини між місцевими мешканцями та адміністрацією наркологічного відділу. Зрештою, ця тема настільки публічна, що ми нічого таємничого у цьому не бачимо. Тому не можемо твердити, що то дуже героїчний вчинок – фіксувати розмову, чи спроба спровокувати доктора. Тим не менше, твердить пані Марія, коли хотіла увійти, Любомир Дмитришин грубо перед нею закрив ґрати, розвернувся і пішов. Тобто,  не дав змоги журналістці здійснити відеозапис. На записі, який журналістка виклала у Facebook, видно, як пан Дмитришин зачиняє перед пані Кульчицькою двері, а інша лікарка замикає їх на ключ. Як зазначає сайт ІМІ, поліцейські, які були присутні, не зреагували на наругу над журналісткою.

Конфлікт, йдеться далі у повідомленні, продовжився після переговорів з мешканцями у часі завантаження майна наркології… “Я зайшла, щоб це все зняти на відео… Коли почала знімати, він (Любомир Дмитришин) накинувся на мене. Я вже у процесі увімкнула відео, коли лікар почав викручувати руки, пробував вибивати телефон. Люди заступилися і відштовхнули його від мене. Я написала заяву в поліцію щодо перешкоджання журналістській діяльності”, – розповіла Марія Кульчицька.

Дільничний інспектор Володимир Максимовський у коментарі Інституту масової інформації підтвердив, що зареєстрував заяву Марії Кульчицької і “буде проводитися перевірка”.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар