Добрі справи задля захисту лікарів.

SambirWZ
214

Добрі справи задля захисту лікарів.

Зараз маємо нелегкий час, коли країна змушена боротися з важкою недугою під назвою COVID– 19. 

Лікарі опинилися на “передовій боротьби з вірусом”, тому є  найбільш вразливими і найперше вони мають бути захищені. Від початку епідемії в Україні у понад 700 медичних працівників виявили коронавірусну хворобу. Лікарям потрібні засоби індивідуального захисту: спеціальний захисний одяг, маски, респіратори, захисні окуляри та рукавички, дезінфікуючі засоби. Держава не в змозі в повному обсязі забезпечити потреби лікарень. На допомогу приходять волонтери, благодійники, меценати.

Фонд Петра Порошенка спільно з корпорацією “Рошен” закупили 100 тисяч медичних захисних костюмів, 20 тисяч з яких були розподілені та відправлені у різні регіони України.

Також  лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко запропонував уряду введення страхування медичних працівників на випадок інфікування коронавірусом. При цьому сума страхових виплат повинна бути рівна з виплатами військовим на передовій.

Щоб пережити насправді нелегкі часи необхідні рішучі дії. Спільними зусиллями та добрими справами ми впораємося з пандемією…

Микола Фрей

Вас це може зацікавити