До відома «хворих на голову», які вміють писати

SambirWZ
35

До відома «хворих на голову», які вміють писати

Новокалинівською ОТГ покотилася чутка про те, що новий (старий) голова Богдан Юзвяк хоче оптимізовувати Дублянську школу, відібравши у неї старші класи. Тема дратівлива і люди, які плодять такі бесіди, очевидно, знають, на що розраховують – посіяти недовіру. 

МИ ВИРІШИЛИ з’ясувати. де істина, і перед тим, як щось писати у газеті, зателефонували пану Юзвяку. Може він у ту хвилю був чимось роздратованим, але відразу сказав, що люди, які розповсюджують такі чутки, «хворі, мабуть, на голову», бо ніхто у владі не говорив про пониження ступеня Дублянської школи, в планах сесій такого нема. А перед тим, як вивалювати подібні «сенсації» у соціальні мережі, активісти, які себе поважають, телефонують голові і випитують, чи це правда. Наразі хтось просто створює зайве напруження.

Ми може б не звернули увагу на чиїсь домисли з приводу цієї школи, але маємо бути свідомими того, що малокомплектних закладів на наших теренах вистачає і треба бути готовими до того, що не усі ОТГ зможуть утримувати свої нині діючі храми науки – надто дорого може обходитися. На Старосамбірщині, наприклад, є цілий перелік шкіл у черзі на пониження статусу. Районна рада, яка уже не існує, всіляко відтягувала цей процес, зважаючи на місцеві вибори депутатів ОТГ, які самі будуть вирішувати: чи потрібна їм та, або інша школа. Ще задовго до виборів один претендент на посаду в одній з рад, рахуючи статки, твердив, що йому простіше винаймати автобус для дітей з мало комплектних шкіл і возити туди-сюди, ніж тримати саму школу. Гіркі часи можуть настати…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити