Догралися…

SambirWZ
149

Догралися…

Прокуратура Львівської області скерувала до Сихівського районного суду Львова обвинувальний акт щодо десяти членів злочинної організації, яких підозрюють у незаконному зайнятті гральним бізнесом.

ЧОТИРИ такі заклади були у Львові та один у Самборі. Їх відкрили два чоловіки з Донецької області. Саме вони координували діяльність злочинної організації, розподіляли ролі та функції. До незаконного бізнесу залучили виконавців зі Львова та столиці. Ці особи безпосередньо надавали доступ до онлайн-казино, обслуговували клієнтів. Викривали правопорушників двічі – у вересні та грудні 2017 року. Під час обшуків, проведених працівниками УЗЕ у Львівській області, вилучили комп’ютерну техніку, гроші та чорнову бухгалтерію.

На час досудового розслідування до організаторів застосовували запобіжний захід – тримання під вартою із можливістю внесення 530 тис грн застави кожному, до пособника – тримання під вартою із заставою 300 тис грн, а до інших учасників – домашній арешт. Їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років та штраф у розмірі від 170 000 грн до 680 000 грн.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар