До мільйонів придивляємося

SambirWZ
68

До мільйонів придивляємося

У районній раді Старосамбірщини, коли усі святкують, там працюють, бо настав час підготовки розмаїтих проектів. Це та благородна справа, через яку у район надходять свіжі гроші.

Але щоб так було, треба грамотно скласти папери і обґрунтувати саме цей вибір громади. Оскільки основним консультантом у цих питаннях для сільських громад виступає райрада, тому й виконавчий апарат трудиться, як бджілка… Очільниця «білого дому» Тетяна Терлецькаподілилася враженнями: сподівалася, що проектів буде менше, але, судячи з усього, активність громад з кожним роком стає значущішою – просто люди збагнули, що коли не проявляти ініціативи, то нічого і не буде… Цьогорічні задуми стосуються освіти, освітлення сільських вулиць, первинної медичної допомоги, Народних домів. Тетяна Іванівна зараз переймається тим, чи вистачить на усіх співфінансування, закладеного у місцевих бюджетах. Хоча, треба визнати і той факт, що окремі районні обранці виступали проти співфінансування, вважаючи, що найперше треба давати гроші бюджетній сфері та платити за енергоносії, а все інше, мовляв, може почекати… Це неправильно…

Ми поцікавилися такою ж рутинною роботою у Самбірській районній раді. Її голова Віталій Кімаксказав, що взяли у розробку 100 мікропроектів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар