До нас їдуть «ревізори»!

SambirWZ
45

До нас їдуть «ревізори»!

Три навчальні заклади потрапили під інституційний аудит закладів загальної середньої освіти.

ПІД час аудиту проводиться зовнішнє оцінювання діяльності школи, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів. Аудит має допомогти школам стати кращими та підтримувати цю якість за допомогою прозорості, інноваційності та партнерства.

Аудит відбувається за чотирма напрямами оцінювання, для кожного з яких розроблені відповідні критерії: освітнє середовище закладу освіти, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників, управлінські процеси закладу освіти… Ми розуміємо, що у цьому офіційному трактуванні багато незрозумілих для обивателя слів, але якщо коротко – то є своєрідна ревізія усього шкільного життя. Нічого не маємо проти аудиту, який поліпшить якість знань здобувачів освіти, але, погодьтеся, то ціла морока для директорів та вчителів, більше того, минулий рік у нас був в карантинах та дистанційних навчаннях, тепер локдаун до 25 січня, а в лютому чекайте, шановні педагоги та здобувачі знань, гостей з перевірками, нервами, хвилюваннями. Таке, знаєте, враження, що Міносвіти не в Україні «живе», а десь інакше…

Не хочемо псувати настрій, але з наших теренів першими під поважний інституційний аудит, який триватиме від 5 до 10 днів, підпадають школа у Торчиновичах, Стрілковицька школа, Самбірська школа-ліцей імені Андрія Струся.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити