Дороги депутатам спати не дають

SambirWZ
187

Дороги депутатам спати не дають

Депутати Старосамбірської районної ради пильнують дороги своїх округів, але якщо щось і можуть, то тільки звертати увагу владоможців на той чи інший шлях. 

ВІКТОРУ Гейнику, наприклад, соромно їхати у рідну Волю, бо дорога паскудна. Трасу від Старого Самбора до Кобла чомусь почали не з початку, а десь посередині – толку від того мало, бо жодне з сіл Воля, Страшевичі, Созань та Кобло не задоволені. Екс-голова РДА Микола Цепендазізнався у котре, що їхати на роботу у Созань стає щоразу важче…

Таке відчуття, що дороги обранцям не дають спокійно спати. Депутат Іван Пикуссказав, що шлях до його села трасою Стрілки-Мшанець ремонтували за 2,5 мільйона гривень. Невідомо, куди поділися гроші, бо мали відремонтувати трасу аж до моста у селі Гвоздець, але зупинилися значно раніше… Взагалі, про дороги говорили дуже багато того сесійного дня і навіть закладали якісь гроші на ремонти, проте ми свідомо упускаємо і цифри, і дороги, бо потім тільки клопіт на нашу голову. Люди пильнують те, про що у газеті пишемо, і домагаються у нас ремонту обіцяних шляхів. І до слова, про транспорт, що тими дорогами їде. Михайло Брошкопередав обурення своїх виборців, які не розуміють, чому зняли рейс «Старий Самбір-Дроздовичі».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар