Дорожнє диво у Надибах

SambirWZ
96

Дорожнє диво у Надибах

Надиби – невеличке село Воютицької об’єднаної громади, відзначило важливу подію – встановлення другої автобусної зупинки. Село у нас, знаєте, доволі специфічне: ніби ще на Старосамбірщині рахується, а фактично – у Воютицькій ОТГ Самбірщини. Але це не заважає йому йти до цивілізації.

Власне, ажурні зупинки тут вважають «воротами» у село, переконуючись, що якраз з того місця і розпочинається місцева культура. Ми думаємо, що подія важлива і молодь не потрощить «ворота», як це подеколи трапляється. Один з ініціаторів новосілля, ще депутат Старосамбірської районної ради Іван Бараняк вирішив, що у такій благородній справі ніхто не має бути забутим і для «Високого Замку» подякував за старання земляків – голові Воютицької ОТГ Михайлу Яремку, депутатам, які виділили кошти на реконструкцію, підприємцю Михайлу Катинському за розробку, проєктування та встановлення споруди, керівнику фірми Ерві-Ремі С. Мудзіку, Роману Кузю за виготовлення та монтаж конструкції, місцевим підприємцям та спонсорам Ярославу Ковінському, Івану Кульчицькому, Василю Целюху, Володимиру Гривнаку, Сергію Стащаку, Ігорю Скляренку, Ярославу Капирці, Роману Оленичу та всім жителям села, які спричинилися працею, Роману Брунарському, Назару Рогачу, Василю Поручнику, Петру Фігурі, Івану Башаку, Петру Гринчисі, Ігорю Жолубаку, Петру Микуляку.

Іван Бараняк уточнив для нас, що це дорожнє диво обійшлося у 20 тисяч гривень громади і 10 тисяч – гроші спонсорів. Зрештою, не так багато, зате радості і гордості у мешканців Надиб дуже багато. А цифри ми оприлюднили виключно задля того, щоб і інші громади примарафетили свої зупинки.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити