«ДОСТАло!»

SambirWZ
24

«ДОСТАло!»

Подобаються нам люди небайдужі. Одні могли б просто закрити очі на неподобство, а інші – не бояться наводити порядок. Група «Доста» розповсюдила у мережах коротеньке відео про те, як борються з тими, хто наповнює несанкціоновані сміттєзвалища. Одне з таких – на узбіччі об’їзної дороги у бік Старого Самбора (вул.Коновальця).

ТАМ достатньо було якомусь одному нехлюї щось висипати, як за ним пішли інші. Комунальне підприємство свого часу розчистило територію, але традиція залишилася. І ось днями легковий автомобіль з причепом вивозив туди ж будівельні матеріали, якусь траву та гілки. Активісти з «Доста» припильнували, куди висипають непотреб, увімкнули камеру на телефоні і після роз’яснювальної роботи змусили чоловіка та жінку усе знову викласти на причеп і вивезти біля смітника, який за метрів триста. Що цікаво, порушники не пручалися, інцидентів не було, а відтак – залишився добрий урок. Варто сказати, що серед активістів ми упізнали членів громадської організації, яка свого часу блокувала ввезення у місто іногороднього сміття.

Ми хочемо, щоб і всі інші не тільки хотіли порядку у місті, а й берегли його від таких нечистоплотних міських господарів.

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити