Досудове розслідування щодо зловживань у «Галсільлісі» закінчили. Винуватцям світить до 10 років в’язниці

SambirWZ
226

Досудове розслідування щодо зловживань у «Галсільлісі» закінчили. Винуватцям світить до 10 років в’язниці

Ловимо себе на думці, що давно нічого не писали про «Галсільліс». Був свого часу запланований звіт керівника Петра Домініка, але наразі сесії райради не відбуваються. А може то є той випадок, коли лісівникам дали спокій, аби вони самотужки навели лад на підприємстві. Але про «Галсільліс» нагадали… львівські слідчі. Мова про генерального директора «Галсільлісу» Володимира Мельника. Він хоч і львівський пан, але наш, бо має «шматочок» нашого підприємства і часто гостював на сесіях районної ради та на нарадах. Отож, слідчі скерували до суду обвинувальні акти щодо керівника та посадовців «Галсільлісу», підозрюваних у розкраданні та хабарництві.

ГЕНЕРАЛЬНОГО директора, керівника одного з підрозділів та лісничих обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс», причетних до розкрадання лісопродукції, налагодження схеми регулярного одержання неправомірних вигод, викрили співробітники відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління поліції Львівщини за матеріалами співробітників Управління Служби безпеки України у Львівській області та процесуального керівництва прокуратури області. Як з’ясували правоохоронці, у 2019 році генеральний директор спільно з керівником одного з районних лісогосподарств та іншими службовими особами налагодили схему розкрадання лісопродукції. Використовуючи займані посади, зловмисники реалізовували необліковану деревину за готівку фізичним та юридичним особам, в подальшому розподіляючи між собою отримані «прибутки».

Слідчі завершили досудове розслідування.  Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. інформує обласна поліція.

На даний час ОКС ЛГП «Галсільліс» є засновником 18 дочірніх лісогосподарських підприємств. Дочірні підприємства розділені на 44 лісництва. У лісах дочірніх підприємств області виділено 11 об’єктів і територій природно-заповідного фонду. Функціонує 5 шкільних лісництв, повідомляє сайт підприємства.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити