Дубляни належать Винникам

SambirWZ
81

Дубляни належать Винникам

Це та новина, про яку ми знали давно, але не писали, щоб не вректи. Кажуть, є ситуації, коли до певного часу треба помовчати… Уже можна казати… В Самбірській районній раді тішаться, що змогли зекономити 6 медичних мільйонів, які мали йти на Дублянську лікарню.

У Самбірській ЦРЛ вже кілька років поспіль дефіцит коштів на утримання закладів через надто “роздуті” штати молодшого медсестнинського персоналу та господарських дворів, а Дублянська селищна об’єднана громада відмовилася від утримання лікарні власним коштом. Отож, ще наприкінці минулого року зусиллями депутата Львівської обласної ради Олега Домчака та департаменту охорони здоров’я Львівщини, рішенням сесії Самбірської районної ради вдалося знайти розумне вирішення перепрофілювання лікарні у відділення реабілітації Винниківської обласної лікарні відновного лікування. Днями голова  районної ради Віталій Кімак підписав договір оренди з Винниками, згідно з яким приміщення Дублянської лікарні передали в оренду до 3 років з можливістю її продовження. Відтепер фінансування лікарні здійснюється за кошти обласного бюджету, вдалося зберегти лікувальний заклад та робочі місця. За словами головного лікаря Дублянської лікарні Уляни Бобер, заробітна плата стала значно вищою і її виплачують своєчасно. Зараз проводять ремонти та планують придбати сучасне обладнання, полагодити ліфт. За останні 2 роки за сприяння народного депутата України Ярослава Дубневича медичний заклад додатково забезпечили гуманітарним вантажем, автомобілем медичної допомоги та УЗД-апаратом.

Лікарня відновного лікування є організаційно-методичним центром з відновного лікування, медичної реабілітації, базою стажування на робочому місці молодших спеціалістів з медичною освітою за спеціальністю фізіотерапія. Лікарня надає медичну допомогу населенню міста Львова та Львівської області з відновного лікування, ІІ-го етапу медичної реабілітації за наступними профілями: неврологічний, ортопедичний, урологічний, гастроентерологічний, ендокринологічний, онкологічний. Зараз у лікарні проходять реабілітацію учасники АТО та ветерани війни.

Як повідомив депутат обласної ради Олег Домчак, Дублянська лікарня, окрім Самбірщини, обслуговуватиме пацієнтів з навколишніх районів – Дрогобицького, Старосамбірського, Турківського, Мостиського та Городоцького.

 

Марія ЛИСЕНКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар