Дівочі фори юнакам

SambirWZ
186

Дівочі фори юнакам

Зважаючи на те, що чоловічий футбол у нас, м’яко кажучи, не завжди на високому рівні, на зміну приходять дівчата. У вересні на базі Самбірської міської спортивної школи відкрили відділення жіночого футболу. Ідея прийшла самим спортсменкам, а довірити свою футбольну долю вирішили знаному тренеру Петру Галушці. Сам Петро Петрович від незвичної пропозиції не відмовився, адже жіночий футбол входить в моду не тільки в Україні, а й у світі. У перспективі, кожна країна, яка виставлятиметься на престижні турніри, мусить мати і жіночий склад команди – гендерна рівність.

Перші тренування показали, що з жіночою командою і у Самборі можна здобувати перемоги. На турнірі у Стрию зайняла друге місце, поступившись лише Дрогобичу і залишивши позаду Львів та Стрий. Брали участь у боротьбі за Кубок міського голови і на рівні з юнаками уперто виборювали основний трофей. Щоправда, трофей дістався не їм, однак п’яте місце серед десяти команд – це престижно. Цікавіше звучить статистика: дві гри виграли, три звели в нічию… На початку березня дівоча команда готується прийняти турнір в Самборі, запросивши ровесниць зі Львова, Стрия, Дрогобича, Миколаєва, Новояворівська.

Ми попросили Петра Галушку розповісти про особливості тренувань дівочої команди. Дівчата більш галасливі на полі бою, але у них значно більше волі до перемоги, азарту, емоцій. Їх навіть не треба підганяти, вони бачать ціль і не бачать перешкод.

І наостанок Петро Петрович розповів нам цікаву новину – його вихованка Діана Мушинська пішла навчатися у Костопіль, де є база юнацької жіночої збірної України. А пан Галушка повідомив, що у команді є місця і для нових футбольних зірок. Беріть приклад: у команді грає мешканка району, якій 24 роки, у якої троє дітей, а вона фанатіє від футболу.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар