Жадність фраярів погубила…

SambirWZ
43

Жадність фраярів погубила…

Нема такого тижня, щоб ми не розповідали читачам про лісові злочини. Всіляке було – і халатність лісівників, і колоди на пилорамах чи біля них, і селяни по сосні додому волочили, але такого ми давно не чули… Правоохоронці Львівщини викрили систематичну незаконну діяльність організованої злочинної групи службових осіб державного лісгоспу з порубки та реалізації деревини особливо цінних порід, що завдало збитків на суму понад 6,6 млн. грн. І сума нічогенька собі така…

ЗА ПРОЦЕСУАЛЬНОГО керівництва Львівської обласної прокуратури, за оперативного супроводу УСР у Львівській області слідчими територіального управління ДБР у ході розслідування кримінального провадження, викрили діяльність організованої злочинної групи, до складу якої увійшли службові особи ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство». За даними слідства, організував схему систематичної незаконної порубки деревини особливо цінних порід (дуб) головний лісничий, який залучив помічника лісництва та декількох майстрів лісу. Фігуранти в подальшому реалізовували деревину суб‘єктам підприємницької діяльності регіону.

Зловмисникам повідомили про підозру у вчиненні злочинів – незаконній порубці або незаконному перевезенні, зберіганні, збуту лісу, що спричинило тяжкі наслідки, перевищення влади або службових повноважень. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. На лаві підсудних може опинитися до 7 осіб… Місцеві люди кажуть простіше, ніж правоохоронці: жадність фраярів погубила. І справді, такі масштаби свідчать не лише про жадібність, а й про безкарність і всемогутність.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити