Жахлива аварія на Шевченка відібрала життя молодого хлопця

SambirWZ
177

Жахлива аварія на Шевченка відібрала життя молодого хлопця

Чи залишить собі Самбір бодай якісь дорожні уроки

Ця аварія розхвилювала Самбір, здається, як ніяка інша, хоча дорожніх трагедій у наш час не бракує. Розхвилювала не стільки банальністю, скільки смертю молодого чоловіка на людній вулиці Шевченка… Офіційною поліцейською мовою це звучить так: “До Самбірського відділу поліції надійшло повідомлення від чергової медсестри Самбірської центральної районної лікарні про те, що до них на лікування після ДТП поступив юнак.

Як було встановлено, автомобіль марки “Опель Вектра” (на фото) під керуванням 24-річного місцевого мешканця, який рухався по вулиці Шевченка у бік Старого Самбора, здійснив наїзд на 26-річного жителя Сусідович. Потерпілого госпіталізували в центральну районну лікарню з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма. Потерпілий помер під час надання медичної допомоги. Правоохоронці встановлюють всі обставини ДТП. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Юлія Бура“.

Ми були на місці трагедії після всього, що уже сталося… Люди, які зібралися на оглядини, розповідали страшні речі. Якщо їм вірити, то молодий чоловік переходив вулицю не на пішохідному переході, а поруч, начебто розмовляв з кимось по телефону, були поруч його рідні, на очах у яких і сталася трагедія… Хоча більшість оповідачів схилялися до думки про те, що машина, яка завдала юнакові смертельних травм, мусила мчати з величезною швидкістю, бо інакше на іномарці не з’явилася б велика вм’ятина на лобовому склі та на “стелі”. Ми віримо, що швидкість мала б бути, хоча не знаємо, звідки тій швидкості узятися. Кажуть, від удару хлопця відкинуло убік і він ударився головою об бордюр… Похорон був до болю важкий, адже юнак у травні мав одружуватися, а в липні планували весілля. Довколишні села настільки перейнялася бідою родини загиблого, що навіть відмінили на ці вихідні відкриття Народного дому у Надибах…

Як правило, на тому відтинку вулиці Шевченка  водії скидують “км за год” біля “Молодіжного”, бо там поворот, та й розганятися ніде, бо за якусь сотню метрів – роздоріжжя біля санстанції, на якому завжди купа машин, котрим важко роз’їжджатися. Та ще й “зебра”… Крапки над “і” у трагедії розставлятимуть поліцейські і хотілося б, щоб розставили об’єктивно. А нам, тим, які ходять чи їздять вулицями, укотре треба задуматися над своєю поведінкою на дорогах. Богу дякувати, люди уже звикли до двох світлофорів на Валовій і тільки найбільш відчайдушні можуть ризикнути, чкурнувши на “червоне”. А ось довіряти “зебрам” у місті не треба, бо невідомо, хто і який їде за кермом і чи взагалі знає, що у тому місці пішохід має перевагу. Вартує ще раз перевірити стан пішохідних хідничків біля шкіл, бо туди діти йдуть ще заспані, а повертаються з уроків настільки збуджені, що можуть легко перебігати вулицю у будь-якому місці.

І до теми аварії на Шевченка. У соціальних мережах з’явилося немало коментаторів події, але нас найбільше вразили слова жінки, яка була на місці пригоди одразу після того, як усе сталося. Пробувала надавати поміч матері, яка упала в розпач, а дописувачку розхвилювало те, що з десяток людей байдуже знімали дійство на свої мобільні… Хоча, з другого боку, не кожен зорієнтується у такій ситуації…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар