Жепко в Никловичі їздив…

SambirWZ
239

Жепко в Никловичі їздив…

Минулого разу, розповідаючи про 50-річного депутата обласної ради Володимира Шведу, згадали його клопіт з ремонтом дороги з Рудок до Никлович. Незважаючи на впливи в «парламенті» Львівщини, він щороку домагається незначних фінансових «інвестицій» на цей шлях, який не вважається стратегічним в області.

Перевершити ці старання взявся голова Самбірської РДА Андрій Жепко.  Думати так нам дозволив допис на сторінці райдержадміністрації: «31 січня робоча комісія під керівництвом голови РДА  Андрія Жепка провела обстеження стану дороги загального користування місцевого значення С141405 Никловичі-Задністряни на відрізку від м. Рудки до с. Никловичі. Даний відрізок знаходиться в незадовільному стані. На окремих ділянках велика ямковість, яка призводить до ускладнення руху транспортних засобів. Балансоутримувачем автодороги є департамент дорожнього господарства, транспорту і зв’язку ЛОДА. Райдержадміністрацією визначено дану ділянку дороги як пріоритетну для проведення капітального ремонту у 2020 році. Разом з тим, проведено обстеження пасажиропотоку на автобусному маршруті Погірці-Рудки-Никловичі». Радіємо, що у владних коридорах зацікавилися давньою проблемою, але якщо це не піаракція, то ми вправі, наприклад через тижнів два, питати у Андрія Жепка, що намітив, аби дорожний пріоритет  вдався? Бо взяти в автобус гурт відповідальних осіб і потовктися ямами – найпростіше, що можна зробити, вселяючи надію людям… І це, перепрошую, не вчити інших чиновників, як треба працювати…

І ще приємно вразив коментар до теми Михайла Міхняка, який підтримав почин пана Жепка. Цитуємо: «Вот, новий голова Самбірської РДА, молодець. А попередник пана Андрія не думав за розвиток Самбірського району, тільки мріяв, де телята дешевше купляти в районі!» Якщо не помиляємося, це той мужній Михайло Міхняк, який зі сторінок соціальних мереж наніс моральну шкоду члену виконкому Рудківської міськради Ганні Городник і оплатив компенсацію… А попередником у пана Жепка був Микола Фрей, який  свого часу був заготівельником худоби, але це було давно… Невже знову охота пояснювати в суді, що Микола Михайлович тільки те і робив, що «мріяв, де телята дешевше купляти».

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити