Жертвою краси впали ялиці

SambirWZ
169

Жертвою краси впали ялиці

Наші читачі навчилися реагувати на все, що їм не подобається. Тому як тільки минулого тижня на майдані біля Народного дому в Самборі почали зрізати ялиці, на місце події настійливо запрошували репортера. Ми змогли опинитися там після того, коли галуззя уже лежало на землі, а майстри знімали стовбур. Рятувати уже не було що…

Там же мали розмову з представниками ратуші, які ствердили, що зрізали ялиці законно, є дозволи, проект реконструкції площі і взагалі – тут буде гарно. Краса потребує жертв і цього разу жертвою впали дерева… Ми не сумніваємося у тому, що майдан посвітліє, буде ліпше видно Народний дім, територію встелять плиткою. Але прохання на майбутнє: якщо влада задумує такі речі, то бажано за тижнів два перед тим оголосити у ЗМІ про те, що таке будуть робити. Тоді у людей зникнуть питання, які виникають після раптових несподіванок. Показали б людям проект раніше, не було б стільки емоцій… І якщо вже про дерева. До нас звернулися мешканці вулиці Коновальця. Там поблизу будинку №9 стоїть старе аварійне дерево. Зверталися до влади, але дерево все стоїть. Люди риторично питають: чи треба, щоб воно комусь на голову впало?

Ще кілька слів про благоустрій. В Самборі ремонтують вулиці і комунальникам це не зле виходить. Люди помітили і попросили висловити вдячність. Зреагував обиватель на ще одну подію – на багатостраждальній вулиці Івана Франка з’явилися ремонтники. Трохи підрівняли ті люки, об які водії колеса товчуть. Але людям не догодиш і вони далі допитуються: коли буде асфальт?

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар