Законний сміттєвий грудень закінчився, а незаконний січень вступив у свої права

SambirWZ
187

Законний сміттєвий грудень закінчився, а незаконний січень вступив у свої права

Стає уже бридко писати про львівське сміття, яке завозять на самбірський полігон. Ми згадували у попередньому числі спецвипуску про те, що угода з львів’янами закінчилася 31 грудня. Саме до цього дня депутати дали згоду СКП «Об’єднане» приймати непотреб. Усі затамували подих у передчутті, що ж буде далі, а далі сенсації не сталося. Машини поїхали знову.

ПРО це нам повідомили окремі депутати міськради, більше того, розповіли, що активісти заблокували кілька автівок. А ще ми дізналися, як пояснювали блокувальникам свої дії водії сміттярок – їм, мовляв, сказали їхати. Зрештою, що з водія взяти: йому сказали, він і їде. Інша проблема, хто ж такий мудрий розпорядився знову приймати сміття? Депутати обурилися, бо їх у міськраді мають «за нич». Якщо попередніх разів декого з обранців просили-припрошували проголосувати і на такі зібрання прийшли навіть ті, які зазвичай не ходять, то з початком січня в обранців ніхто і нічого уже не питав. Якщо самочинно дав команду приймати сміття міський голова Юрій Гамар, то нехай би пояснив громаді, чому взяв на себе таку відповідальність. Якщо ж питання вирішив новий начальник СКП «Об’єднане» Євген Квас, то й у нього не гріх спитати. Зрештою, полігон – це вотчина комунгоспу і якщо керівнику, який приїхав покерувати у Самбір зі Львова, байдуже, що буде з полігоном та екологією у майбутньому, то містянам – ні. До слова, коли пан Квас почав керувати нашим комунальним підприємством, злі язики розносили чутки, мовляв, для того нам львів’янина і приставили, аби сміття їхало з обласного центру без проблем. Нам і тоді, і нині не хочеться у це вірити… Як і хто буде платити Самбору за ввезене сміття, якщо нема угоди? Ми чомусь глибоко переконані, що невдовзі ратуша збиратиме алярмову сесію, аби продовжити угоду з львів’янами, які уже нас обманули, чи то пак, обманули нас наші чиновники… Єдине питання до тих, хто давав дозвіл на перші дні січня: невже ви не знаєте, що активісти пильнують цю тему і спуску не дадуть? Чи вам уже байдуже, що про вас скажуть, або напишуть?

Нас потішають такою собі гидотною цукеркою в гарній обгортці, мовляв, за сміттєві гроші львів’ян ми купуємо техніку, латаємо якісь інші «дірки». Але, повірте, це не зароблені містом гроші, якими можна пишатися, це те, що дають нам, аби лише ми захаращували свою територію і терпіли у майбутньому.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар