Заможний Ресторатор з Ралівки

SambirWZ
44

Заможний Ресторатор з Ралівки

Приємно, що живемо поміж багатими людьми. У всякому випадку, таку радість нам принесла новина від Львівської обласної ради, яка продала приміщення книгосховища Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, що на вул. Винниченка, 1 у самому центрі Львова. Приміщення площею майже 65 квадратних метрів купив підприємець Іван Кульчицький, який займається ресторанним бізнесом, заплативши за нього трохи більше як 5 млн. грн.

Продані приміщення розташовані на першому поверсі трьохповерхової будівлі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, стартова ціна об’єкта становила 1,3 млн. грн. Аукціон, участь у якому взяли 10 претендентів, відбувся на онлайн-платформі Прозоро. У результаті переміг підприємець пан Кульчицький, запропонувавши найвищу ціну – 5 мільйонів 165 тисяч гривень.

ФОП Іван Кульчицький зареєстрований у селі Ралівка Самбірського району. Він займається діяльністю у сфері ресторанного бізнесу та надання послуг мобільного харчування.

На вул. Винниченка,1 у Львові розташована Львівська обласна бібліотека для дітей, однак там ZAXID.NET повідомили, що ніколи не використовували продані приміщення, оскільки книгосховище належало Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці, що розташована на проспекті Шевченка, 13. Директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Іван Сварник розповів ZAXID.NET, що продаж книгосховища узгодили з керівництвом бібліотеки, надавши взамін приміщення площею 72 м2 у Львівському палаці мистецтв. «Нам надали інше приміщення дещо більшої площі у палаці мистецтв. Ми в цьому плані не програли, єдине, що наші стелажі залишаються на вул. Винниченка – їх нема чим перевезти. Ситуація з цим невизначена», – розповів Іван Сварник. Книгосховище на вул. Винниченка,1 працювало з 1940 року. Там зберігалося близько 30 тисяч одиниць газетно-журнального фонду, 2000 раритетних книжок XIX-поч. XX ст.., які рідко користувалися попитом читачів, та майже 10 тис. одиниць дублетної літератури радянського періоду. Зараз усе перемістили у Львівський палац мистецтв, окрім стелажів.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити