За себе та свого брата…

SambirWZ
39

За себе та свого брата…

Як встановили слідчі Старосамбірського відділення поліції, у день виборів 29-річний чоловік свідомо двічі здійснив волевиявлення, проголосувавши за себе та за свого брата.

Виборчі бюлетені отримав на одній з виборчих дільниць з проміжком у півтори години – о 13.30 та о 15.00, двічі ставив підпис у списку виборців та на контрольних талонах (під своїм номером та номером брата), двічі отримував бюлетені, після чого заповнював їх та опускав у скриньку для голосування. Бачите, як воно буває: хотів братові допомогти, а наголосував собі на кримінал…

Слідчі поліції, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру – незаконне використання виборчого бюлетеня. Санкція статті передбачає покарання – штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до двох років… Певна річ, таке подвійне голосування на хід підрахунку особливого впливу не мало, але судимість – річ уперта.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити