За селянський бізнес на ялинках можна влетіти у кримінал

SambirWZ
200

За селянський бізнес на ялинках можна влетіти у кримінал

У таку пору ми говоримо про новорічні ялинки. Говоримо, а їх тнуть і тнуть… Як тільки починається ажіотаж, то електрички з наших країв у бік Львова нагадують непролазні хвойні хащі.

Люди ризикують, бо навіть якщо влізти у потяг, то не факт, що у Львові поліцейські не припинять бізнес. Ті, яким задалеко до області, опиняються у Самборі на східцях біля базару. Але ми і цьому не дивуємося, бо для наших селян – це бізнес, якого вони, доведені до безгрошів’я, чекають…

Традиційно  департамент екології та природних ресурсів ЛОДА звертається з проханням не вирубувати ялинки, шукати альтернативні рішення святкування новорічно-різдвяних свят. Це дозволить зменшити несанкціоновані вирубки ялинок. За словами директора департаменту Руслана Гречаника, у торгових центрах, супермаркетах та на ринках можна придбати штучні ялинки. До того ж, їх можна встановлювати впродовж багатьох років. Що ж стосується запаху хвої, то можна використовувати натуральні ефірні олії хвої.

Хотіли б попередити тих, які планують комерцію на лісових красунях. В області розпочинають акцію “Новорічна ялинка” – щоб попередити незаконні рубки сосен та ялин, безконтрольне перевезення та реалізацію. Винуватців будуть карати.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар