Заслужений артист Володимир Коциловський почав опікуватися культурою Торчинович

SambirWZ
292

Заслужений артист Володимир Коциловський почав опікуватися культурою Торчинович

Одного разу мене запрошували на концерт, який влаштували у Торчиновичах. Каюся, що не поїхав, бо це був не просто концерт, а зустріч селян з новим керівником Народного дому. Якщо ви собі думаєте, що у цій інформації нічого цікавого нема, то помиляєтеся. Новим працівником культури у цьому селі став Заслужений артист України Володимир Коциловський.

Такого не те, що на Старосамбірщині, а й в Україні не було, аби титулований чоловік став звичайним керівником Народного дому. Сам він родом з Міженця, зараз мешкає у Старому Самборі, а до нового місця праці – один крок. Факт заслуговує на повагу бодай тому, що такі митці, можливо, розуміють значущість своєї праці власне серед простих людей. З другого боку, причиною такого влаштування могло стати те, що попит на артистів дещо зменшився, а робота дозволяє і культуру у селі підняти, і поспівати за потреби.

Інтернет, як відомо, знає все і про всіх. Ми вирішили познайомитися з паном Коциловським ближче. Після закінчення консерваторії працював солістом Львівського обласного музично – драматичного театру ім.Ю.Дрогобича, зіграв багато ролей з репертуару театру. У 1986 році Володимир Коциловський – учасник концертів для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. З 1991 року – керівник ансамблю народної музики і танцю “Галич”, гастролював у Польщі, Німеччині, Франції, Люксембурзі, Бельгії. “Галич” – постійний учасник обласних та республіканських культурно – мистецьких заходів. В 2001 та 2003 роках на запрошення Міністерства культури Чехії та української діаспори брав участь у концертах, присвячених дню народження Т.Шевченка в м. Прага. З 2005р. – художній керівник гурту “Львівський вояж”, учасник акції “Схід – Захід разом” в м. Донецьку, випустив декілька аудіоальбомів та кліпів.

Ось такий послужний список незвичайного “завклубом”.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар