Заспіваємо, щоб зігріти серця бійців

SambirWZ
268

Заспіваємо, щоб зігріти серця бійців

Волонтерська група «Дрогобич – Захід» із допомоги ДБ ОУН провела у Самборі два потужних благодійних заходи, один із них – у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

«Духовно-патріотичний концерт учасниці волонтерської групи Лілі Кобільник – композиторки і співачки, сам-біряни слухали на трьох Літургіях поспіль, – каже Марія Головкевич. – У такий спосіб ми для наших воїнів заробили 21 000 гривень і 100 канадських доларів. Таку велику суму зібрали вперше, хоча від 7 до 15 години у нашої Лілі, та й у нас, заніміло все тіло. Але хлопцям в окопах незрівняно важче…». За словами волонтерки, зібрані кошти перекажуть на карткові рахунки пораненим бійцям, 5 000 передадуть Василеві Спаньчаку для потреб батальйону ОУН.

«Цього ж дня Ліля Кобільник брала участь у благодійному концерті для допомоги хворій Дзвениславі Василик «Музика рятує» у переповненій органній залі Самбора. Коли Ліля співала про Небесну сотню, люди стояли мовчки і не соромилися сліз. Твір на слова Дзвенислави Василик звучав наче Гімн українським героям!», – зауважила Марія Головкевич.

 

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар