Збив трьох дітей і втік

SambirWZ
57

Збив трьох дітей і втік

Старосамбірщина ще не оговталася від смерті на трасі у Бусовиськах молодого чоловіка, як звалилася ще одна біда. Щоправда, всі залишилися живими, але могло б бути і значно гірше… 

НЕТВЕРЕЗИЙ водій «Шкоди» наїхав на неповнолітніх пішоходів. Це сталося 14 січня близько дев’ятої години вечора у селі Конів. 32-річний місцевий мешканець збив трьох юних пішоходів – двох хлопців віком 13 і 14 років та 13-річну дівчинку, мешканців того ж села. Дітей з травмами різного ступеня важкості доставили у лікарню. Водій автомобіля з місця події поїхав… Два моменти, на які хотілося б звернути увагу. Дехто відразу вдався до коментарів, мовляв, чому діти о пізній порі доби були на вулиці, а не в хаті? Мовляв, куди дивляться батьки? Хотіли б заспокоїти такі відвертості. Це ж село, це ще не є так пізно як на святкові дні. Зрештою, добре, що діти взагалі гуляють – це у наш час така рідкість… Друге. Чому водій, будучи п’яним, як твердять в поліції, взагалі сів за кермо? Цю погану обставину на свято уже не списати. І зрештою, чому після наїзду не зупинив автівку? Можна подумати, що після такого зіткнення не почув удару. А чи був настільки п’яним, що не почув? Зрештою, як показує досвід, втікати у таких ситуаціях з місця пригоди – не вихід, бо все одно знайдуть. Так і в цьому випадку з конівським лихачем, який навіть не хотів проходити експертизу на предмет споживання алкоголю. В таких випадках безапеляційно вважається, що водій був п’яним.

За скоєння дорожньо-транспортної пригоди, залишення місця події та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння поліцейські відразу склали на водія протоколи про адміністративні правопорушення і вирішували питання про відкриття кримінального провадження.

До речі, відділ аналітичного забезпечення Львівської поліції проаналізував цифри: на яких автівках водії найчастіше їздять напідпитку? Першість, як би це дивно не виглядало, утримують «Жигулі» – 487 протоколів, Фольксвагени – 289, Мерседеси – 171, Опелі – 167, а Шкоди торік взяли 137 протоколів. Наша аварія статистику цих авто хіба погіршила.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити