З великої хмари навіть малий дощ не випав

SambirWZ
176

З великої хмари навіть малий дощ не випав

Перед сесію, яка відбулася позаминулого вівторка у Самборі, було багато емоцій з приводу ввезення у місто сміття, бо ж угоду на це без відома депутатів продовжили керівники СКП «Об’єднане». Нам розповідали, що обов’язково зажадають звіту очільника підприємства на цю тему, однак, незважаючи на присутність Євгена Кваса на засіданні, ніхто і слова не сказав. Слово «сміття» у жодному з відмінків не прозвучало.

ЦЕ Є ТЕ, що ми й передбачали раніше: з великої хмари випаде малий дощ, або взагалі не випаде ніякий. Бо одна справа – обурюватися в кулуарах, розповідаючи усім, які довкруж негідники, а зовсім інша – відкрито в очі сказати. Одна з груп у соціальних мережах оголосила тижнів два тому опитування на предмет, чи хочуть містяни, аби Самбір далі приймав чужий непотреб? Причому, за словами одного з опозиційних до мера депутатів, це та багаточисельна група група, яка критикує владу. Є і представники інших груп, що пишаються своїми антигамарівськими поглядами. Отож, станом на минулий тиждень, близько 900 осіб підтвердили своє ставлення до сміття як негативне. А в Самборі, до слова, 27 тисяч дорослого населення… І чому така пасивність, байдужість, риторично запитував у нас той же обранець. Та бо так воно є! Були заклики свого часу вийти на вулиці та перекрити шлях чужим автікам. Хто піде? Та ніхто, якщо навіть один раз клікнути у соціальних мережах і то ліньки. Був заклик прийти на сесію міськради і попросити (чи вимагати) у депутатів, аби вони більше не голосували за сміття. Прийшли на сесію… мешканці одного з будинків на вулиці Стебельського та представники асоціації інвалідів. От вам і уся “громадськість”… У зв’язку з цим, доходимо висновку: тема ввезення сміття на самбірський полігон нині зовсім не актуальна… Везіть далі…

У всій цій сміттєвій темі по-львівськи дратує не стільки те, що возять (чи возили) в Самбір, або по всій Україні – треба ж було допомогти, скільки те, що львів’ян це зовсім не переймає. Вивозять від них – ну, і добре, а куди – не важливо… Наприкінці п’ятниці в обласному центрі відбулися громадські слухання щодо будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вулиці. Пластовій. Про це повідомили в громадській організації «Зручне місто»: «Емоцій більше, ніж достатньо. Як завжди, на такого роду слуханнях. Прийшли мешканці Львова, а також Мурованого, Малехова, Жовкви, біля яких буде розміщений завод. Вони категорично проти. Влада протискає рішення. Діалог не складається. Були подані письмові пропозиції, обговорення не вийшло».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар