Звичайні захисники

SambirWZ
198

Звичайні захисники

Минулий тиждень на наших теренах був позначений гарною подією – святкуванням Дня українського війська. Та ні, ми і раніше мали це свято, але тільки минулих років воно набуло зовсім іншого змісту. Колись, у мирний час, військовий сприймався як такий, що просто має бути, але тепер, коли на сході гинуть наші хлопці, до людей у формі ставлення зовсім інакше.

Самбір та Самбірщина вшанували захисників і, як видається, у програми святкових заходів вклали усю душу – щоб воїнам запам’ятався цей день. Треба сказати, вдалося.

Ми не хочемо нині розповідати про тих доповідальників, яким, згідно з посадовими обов’язками, треба вітати бійців. Більш-менш здогадуєтеся, про що вони говорили. Ми просто хочемо нині поіменно згадати тих, яких самбірська міська та районні влади нагородили подяками і грамотами. Ігор Базюк, Володимир Бекар, Богдан Береський, Володимир Боднар, Ігор Войтович, Василина Гринаш, Віктор Гудошніков, Андрій Данчак, Євгеній Сібякін, Сергій Сусідик, Василь Шведа, Олег Двоян, Віктор Довбет, Артем Золотаревський, Валерій Касаєв, Роман Качмарик, Ірина Корольова, Роман Кушик, Сергій Матієк, Ірина Опришко, Володимир Пастущак, Ігор Перепелиця, Андрій Подлєгаєв, Андрій Руй, Максим Мороз, Іван Наконечний, Дмитро Гаврилець, Віктор Славський, Володимир Ткаченко, Юрій Ментус, Володимир Отхідич, Роман Пуш, Сергій Милянець, Станіслав Павлик, Наталія Яремко, Віталій Шмигельський та інші.

Попри вшанування військовиків, у самбірській ратуші сказали добре слово і волонтерам. Адже війни без добровільних помічників армії не буває. І хоч останнім часом кажуть, що після стількох років волонтерство – це біда держави, бо, стягаючи з людей військовий збір, так і не змогла забезпечити армію усім необхідним, але без праці цих людей не обійтися. Отож, мер Юрій Гамар у День волонтера вручив подяки кращим – Михайлу Бурку, Ігорю Кухару, Андрію Охничу, Івану Липаку, Івану Мацьківу, Юрію Лешковичу, Руслану Гнатику, Миколі Кучірці, Андрію Мандзяку, Роману Проскурняку, Зоряну Конику, Володимиру Гринді, Валеріану Ридзаку, Роману Дзіковському, Володимиру Мурайку, Ігорю Черепаніну, Богдану Федаку, Богдану Бобаку, Василю Белею, Андрію Городиському, священикам отцям Миколі Бухнію, Миколі Витівському, Ігорю Поливку, Тарасу Рисею, Миколі Лиску, Миколі Брийовському, нардепу Андрію Лопушанському та його Благодійному фонду.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар