Звідки в Скнилові сосна?

SambirWZ
79

Звідки в Скнилові сосна?

110 вагонів із деревиною громадські активісти виявили на одній із залізничних станцій Львова – Скилові. 9 вагонів лісу узагалі були без номерів, йшлося у сюжеті програми новин “Огляд дня. Телеміст Львів-Київ” телеканалу ZIK.

«На станцію Скнилів заїхав состав, але у документах не вказані сім вагонів, вони не пронумеровані. Як ми побачили, це сім вагонів із деревиною, плюс ще два закриті вагони з прихованим вантажем, яких немає в списку нумерації вагонів”, – розповів громадський активіст Степан Білас. У семи вагонах були хвойні дерева без чипів. Начальник станції Скнилів розповів, що необхідні папери на вантаж в нього є, а хто власник деревини – не знає, бо ці дані запаковані у спеціальному конверті.

За роботу взялися слідчі, а з певних джерел нам стало відомо, що сліди потягнулися на Старосамбірщину. Подейкують, у когось з підприємців стрілківської округи навіть провадили обшуки і знайшли печатки на всі випадки лісового життя. Чи так воно, чи ні, нам перевірити не вдалося. Гадаємо, ті чи інші факти виринуть, бо сьогодні  на Старосамбірщині сесія районної ради і одне з перших та основних питань – ліс і злодії.

 

Марія ФЕЩИН.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар