З Днем будівельника!

SambirWZ
39

З Днем будівельника!

Самбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Європейська солідарність» щиро вітає з Днем будівельника.

Будівельник — фахівець, який займається зведенням найрізноманітніших інженерних конструкцій: будинків, мостів, доріг чи залізничних колій. Практично всі, що ми бачимо навколо, будівельники перенесли з креслень в реальність.

Діяльність будівельника різниться в залежності від того, працює він на великому виробництві, де є чіткий розподіл обов’язків, чи в невеликій бригаді, яка виконує різні види будівельних робіт.

І якщо в першому випадку більшість робочого часу будівельник виконує досить одноманітні дії, як то нанесення розчину, укладання цегли та інші, в залежності від його спеціалізації (кранівник, каменяр, покрівельник, електромонтажник, електрогазозварник, маляр-штукатур, лицювальник).

А працюючи в складі невеликої багатопрофільної бригади будівельники, як правило, не мають можливості вузько спеціалізуватися на чомусь одному, а поєднують кілька спеціальностей, та є «майстрами на всі руки».

Будівельники, вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо могутнього здоров’я і дивовижної витривалості. Приголомшливих проектів і численних замовлень. Чудової оплати праці та приємного трудового процесу. Будьте задоволені, щасливі і завжди готові до кращого майбутнього!

Голова Самбірської районної у Львівській області організації політичної партії «Європейська солідарність»  Микола Фрей.

Вас це може зацікавити