З Днем повітряних Сил України!

SambirWZ
229

З Днем повітряних Сил України!

Самбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Європейська солідарність» щиро вітає з Днем повітряних Сил України

День Повітряних Сил ЗСУ відзначається згідно з Указом Президента від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня. Історія світової авіації тісно пов’язана з українською землею.

Нині до складу Повітряних Сил входять бомбардувальна, винищувальна, штурмова, розвідувальна, транспортна авіація та зенітні, ракетні та радіотехнічні війська. Разом з тим, до них входять окремі військові частини і підрозділи спеціальних військ – розвідувальних, інженерних, радіаційних, хімічних і бактеріологічного захисту, зв’язку, автоматизованих систем управління та радіотехнічного забезпечення, радіоелектронної боротьби, метеорологічного забезпечення, частини матеріально-технічного і медичного забезпечення та інші.

Від щирого серця Вітаємо усіх військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України з професійним святом! Вдячні воїнам Повітряних Сил за виявлену під час виконання бойових завдань мужність та рішучість, за колосальні навантаження й ризики, які їм доводилося і доводиться витримувати та долати у непростий для України час. Ви здатні виконати найскладнішу місію для безпеки нашої держави.

Голова Самбірської районної у Львівській області організації

політичної партії «Європейська солідарність»  Микола Фрей.

Вас це може зацікавити