З Днем працівників ветеринарної медицини!

SambirWZ
111

З Днем працівників ветеринарної медицини!

Самбірська районна у Львівській області організація політичної партії «Європейська солідарність» щиро вітає з Днем працівників ветеринарної медицини.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини. Обравши одну з найстародавніших і шанованих професій, ми вносимо  вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки району і країни в цілому.

Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність.

Наша праця – складна і відповідальна. Ветеринарна медицина  безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках. Від результатів нашої роботи залежить безпека продуктів, а значить, і здоров’я людей, що споживають їх.

Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та  й досі передають свій досвід молодшому поколінню.

ДякуємоВам за досягнуті успіхи, за працелюбність і щедрість душі, теплоту сердець!

Бажаємо Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Голова Самбірської районної у Львівській області організації політичної партії «Європейська солідарність»  Микола Фрей.

Вас це може зацікавити