Зекономимо на податках – відремонтуємо більше доріг

SambirWZ
50

Зекономимо на податках – відремонтуємо більше доріг

Парламент, інформує нашу редакцію народний депутат Андрій Лопушанський, прийняв за основу в першому читанні законопроєкт 3039а, що є вирішальним кроком для отримання фінансування від Республіки Польща. Це означає, що угода, укладена 5 років тому, буде реалізована.  

Мова йде про вкрай важливе для нас питання – ремонти доріг коштом польських кредитів. Договір між Україною та Польщею про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги підписали у Варшаві ще у 2015 році. Відповідно до укладених контрактів, на Львівщину передбачають близько 50 млн. євро. Крім інших доріг області, кошти підуть на траси Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий та ПП Смільниця – Старий Самбір. Пан Лопушанський додав, що цим питанням займався ще з 2015 року, коли був членом Міжурядової Координаційної Ради і не раз порушував перед різними інституціями питання прикордонних доріг та пунктів пропуску.

Законопроєкт дозволяє реалізувати угоду та звільняє від сплати ПДВ виконавців робіт, завдяки чому ми не тільки отримаємо кредит, а зможемо за рахунок економії на податках зробити більше ділянок прикордонних доріг. Зосталося дочекатися другого читання у парламенті.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити