Змії не соромляться прилазити на дитячі майданчики у Старому Самборі

SambirWZ
203

Змії не соромляться прилазити на дитячі майданчики у Старому Самборі

І це не жарт. Свого часу повзуча гидота розкошувала, як правило, у Сколівському районі. Тепер міграція розширилася і вони, здається, скрізь. 

ГОЛОВНИЙлікар Старосамбірської ЦРЛ Юрій Войтіврозповів минулого тижня, що у районі є три випадки, коли змії покусали людей. Ситуація не з приємних, але добре, що є чим потерпілих лікувати. Доктор Войтів сказав, що дві великі змії бачили на дитячому майданчику так званого військового містечка у райцентрі.

Як від них рятуватися? Іншого порятунку, як бути обережними, не існує. Хоча може ненароком наступити навіть дуже обережна людина… Ми поцікавилися у шанувальників природи, чому змії так нахабно добираються до людських осель? Хтось твердить, що відчайдухи стали убивати вужів, а там, де є вужі, гадюк просто не може бути. Хтось переконаний, що стали масово витинати ліси і змії виповзли з них. Інші вважають, що з далеких гір гадюк принесли повені останніх років, а повені поплили через вирізані ліси. Не будемо думати-гадати, залишається справді бути обережним…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар