«Знак питання» над футболом

SambirWZ
100

«Знак питання» над футболом

Шанувальники спорту усе частіше запитують, що ж буде з місцевим футболом? Коли життя починає налагоджуватися, то й ця тема має право на життя, оскільки завжди приносила радість та емоції, а вони нам нині не зашкодять.

Опікун команди, яка захищає кольори Старого Самбора та Торчинович, Василь Лопушанський сказав нам, що наразі у спортивній тематиці затишшя, в обласній Федерації футболу мовчать, напевне, їх треба потурбувати… Заразом ствердив, що гравці у той чи інший спосіб намагаються підтримувати спортивну фурму – тренуються.

Футбольні функціонери зі Самбора Михайло Товарницький, який став президентом однойменного клубу, та Роман Барна, прогнозують, що в середині червня чемпіонат області все ж розпочнеться. У прем’єр-лігу цьогорічного сезону увійде з десяток клубів. Ще до пандемії Самбір начебто визначився з новим керівництвом клубу, здобув головного тренера і доволі серйозно поновив склад команди. А чим це все закінчиться, побачимо. Якщо статистика боротьби з коронавірусом не стане поблажливішою, то й сезон може не розпочатися, або, не виключено, розпочнеться і обірветься. Для Самбора футбол може стати проблемним ще й тому, що стадіон на реконструкції. З цього приводу Роман Барна, який стане керівником спортивних споруд у штаті спортшколи, оптимістично запевнив: «Щось придумаємо, аби лиш сезон розпочався».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити