Знань з україністики не підтвердили, але студентами бюджетної форми навчання стали

SambirWZ
312

Знань з україністики не підтвердили, але  студентами  бюджетної  форми  навчання  стали

У одному з попередніх номерів “Високозамківської Самбірщини” йшла мова про те, що претенденти на золоті та срібні медалі у Самбірському районі не підтвердили рівня своїх знань з української мови та літератури під час ЗНО.

причому, прозвучала доволі ганебна цифра – таких, що не підтвердили  знань, – 58 відсотків. Саме таку цифру озвучила керівник обласного освітянського відомства Олександра Небожук. Після того ми навіть не вважали за потрібне брати коментарі у відділі освіти РДА. Але керівники відділу все ж забажали дати свої міркування.

Зокрема, головний спеціаліст відділу освіти Роман Бойко зазначив для “Високого Замку”, що високих результатів з української мови та літератури досягли Олег Кір з Біскович, Анастасія Вавшкевич (Рудківська гімназія), Юлія Кондра з Новосілок, які підтвердили свої річні оцінки у 12 балів. Ще дев’ять випускників одинадцятих класів отримали 11 балів,
а 15 – 10 балів.

 

Всього ж на золоті та срібні медалі у районі претендувало 33 особи, з них підтвердили свої знання 19, тобто пані Небожук правильно вирахувала той відсоток. Незважаючи на це, незважаючи на критику, яка полинула на адресу педагогів та директорів шкіл, 32 претенденти на медалі вступили на перші курси вищих навчальних закладів на бюджетну форму навчання. Тобто, своїм вступом вони в принципі реабілітували себе та підтвердили рівень знань, здобутих у сільських навчальних закладах. Крім того, Роман Бойко сказав, що той ганебний відсоток у районі якось переживуть, але пишатимуться тим, що їхні претенденти на шкільні нагороди ус-пішно здолали вступ у вищі навчальні заклади.

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар