Знову медиків розвели…

SambirWZ
220

Знову медиків розвели…

Черговий COVID-маразм «згори», який стосується медиків сільських, міських мобільних бригад, які від квітня здійснювали тестування жителів районів. Тих, що поверталися з-за кордону і там, де виникали «вогнища». Пообіцяли 300 відсотків окладів. А тепер уточнили, вдумайтеся!

ЗА ЕКСПРЕС тести – не заплатять (медпрацівники і водії первинок наражали на небезпеку своє життя і здоров‘я 3 місяці, виконуючи доручення державних адміністрацій). Заплатять тільки за ПЛР тести, яких практично не можливо було реалізувати. Більше того, лунає «дружня порада» не платити за всі ПЛР тести, тільки за ті, де вони були позитивні! Бо потім прийде інспекція і порушить справу.

На практиці, приміром, у травні мобільна бригада їздить цілий день і робить ПЛР тести (а їх можна робити безкоштовно там, де є підозра). Це робота в складних умовах праці, нікому не потрібно розповідати деталі. І ось, через 12 днів з‘ясовується, що позитивними за цей день були тільки одиниці. Так, дякувати Богу! І лікарі дякуватимуть Богу! Але премій не буде. Черговий раз держава розвела. Так само, як з медичним страхуванням. Цинічно і жорстоко.

Пікантності ситуації додає обставина, яка взагалі не вписується в здоровий глузд. НСЗУ ще не перерахувала кошти медзакладам, а інспекція праці вже складає протоколи про невиплату премій медикам. Крайніх за непрофесійність державної вертикалі влади уже призначили. Фантастична країна…

Віталій КІМАК.

Вас це може зацікавити