Знову смерть на дорозі

SambirWZ
71

Знову смерть на дорозі

Прикро, але факт: лік аварій продовжується. Цього разу на львівській трасі поблизу Чернихова. Водій автомобіля «Фіат Скудо» зі Старосамбірського району близько вечора, але уже о темній порі, наїхав на пішохода львів’янина, 1954 року народження, який переходив дорогу поза «зеброю», інформують у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Травми виявилися несумісні з життям. А місцеві мешканці відразу заговорили про те, що траса поблизу їхнього села давно таїть у собі небезпеку, не одне життя там обірвалося… Хтось каже, що перехід треба освітити, бо ж місцеві йдуть у Чернихів з електрички, а з боку на швидкостях літають автівки. Але скільки б причин не шукали, одне життя втрачене…

У ті ж дні сталася ДТП о тій же 18.00 в селі Верхній Лужок на Старосамбірщині. Як попередньо з’ясували правоохоронці, водій автомобіля «Деу Ланос», 22-річний мешканець Турківського району, травмував пішохода, 34-річного місцевого жителя. Чоловік отримав тілесні ушкодження, зокрема перелом ноги. Ще одну аварію того ж вечора зафіксували у Стрільбичах, пишуть соціальні мережі, але деталей не знаємо…   До речі, законодавці внесли певні ініціативи, які стосуються пішоходів. Якщо з їхньої вини сталася аварія, то і їх притягуватимуть до відповідальності. Тобто, ера «пішохід завжди правий», канула в Лету… І під тему: за даними львівської поліції, з початку року на території області в аваріях загинуло 369 людей, 3,5 тисячі – зосталися травмованими.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити