«Золота бутса» для Михайла Цимбрили

SambirWZ
46

«Золота бутса» для Михайла Цимбрили

Ще одна радісна спортивна новина осені. Бісковицький «Сокіл» став чемпіоном Самбірщини з міні-футболу серед юнацьких команд, повідомив голова РО ФСТ «Колос» Руслан Хомин.

ПРОТЯГОМ місяця 7 команд змагалися за чемпіонство у першому чемпіонаті, який організувала та проводить Самбірська РО «Колос» і Федерація футболу району.

Найкращий результат показали чемпіони вищої ліги з футболу, володарі «Суперкубку юнаків 2020» – вихованці Михайла Цимбрили, тренера Мар’яна Сенейка, гравці Біскович. Гідну боротьбу чемпіонам нав’язали чемпіони першої ліги, володарі кубка першої ліги серед юнаків – об’єднаний колектив «Дністер/Сокіл» Гординя/М. Білина (представник Марія Возняк).

Бронзовими призером став колектив Ваньович (тренер Андрій Керелюс), який здобув також «бронзу» у чемпіонаті з футболу. Гідну гру демонстрували рудківчани, яким зовсім мало не вистачило до медалей, гравці з Нового Калинова. Пам’ятним призом – «Золотою бутсою» відзначили багаторічного директора та тренера Самбірської РДЮСШ Михайла Цимбрилу з нагоди іменин.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити